1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

 فایرفاکس بهترین مرورگر سازگار جهت مشاهده بهینه این سایت

 فهرست محصولات

بررسی وضعیت سفارش


شماره فاکتور :

قوانین پرداخت و دانلود


قوانین پرداخت و دانلود

 1-مشکلات ناشی از درج هرگونه مشخصات اشتباه اعم از نام و آدرس الکترونیکی و بروز مشکل در این رابطه بر عهده فرد پرداخت کننده می باشد. در صورت بروز مشکل با پشتیبانی سایت و یا با شماره 09378828643 در تماس باشید.

2- در صورت پرداخت صحیح به صفحه دانلود کتاب منتقل می شوید. بدیهی است بروز هرگونه مشکل در پرداخت اعم از قطع شدن اتصال اینترنت شما در حین پرداخت یا مواردی از این دست بر عهده کاربر سایت می باشد. اگر پرداخت به صورت صحیح و معتبر انجام شده باشد و به صفحه دانلود منتقل نشدید و یا پست الکترونیکی حاوی جزئیات پرداخت و دانلود برای شما ارسال نشد با پشتیبانی سایت در تماس باشید.

3- شما می پذیرید که قبل از دانلود کتاب مورد نظر، مشخصات کتاب را خواندم و جزئیاتی نظیر شماره ویرایش و نگارش کتاب و فرمت کتاب پی دی اف (نسخه عادی یا اسکن شده یا تبدیل شده) و ... را مشاهده کرده ام و در نتیجه خواستار پرداخت و دانلود کتاب هستم.

4- در هیچ شرایطی اعم از اشتباه در دانلود کتاب یا اشتباه در دانلود ویرایش کتاب دانلودی یا عدم تطابق کتاب با آنچه در ذهن داشتید وجه پرداختی عودت نمی شود، بنابراین جای هیچ گونه اعتراض در این زمینه باقی نمی ماند.

5- در خصوص کتاب های تبدیل شده (به طور مثال از فرمت epub و ...) اگر نسخه معمولی کتاب وجود داشته باشد برای دانلود قرار داده می شود اما اگر ناشر تا کنون این نسخه را ارائه نداده باشد نسخه تبدیل شده کتاب (ذکر شده در مشخصات کتاب قسمت نوع فایل) برای دانلود قرار داده می شود و در صورت انتشار نسخه عادی پی دی اف کتاب این نسخه جایگزین می گردد. پس شما می پذیرید با علم به این موضوع شرایط پرداخت را انجام داده اید.

6- با تیک دار بودن قبول شرایط ،بدون مطالعه قوانین و شرایط، مسئولیت مطالعه نکردن و عدم مغایرت در هرگونه شرایط کتاب بر عهده کاربر می باشد.

کمک به سازمان خيريه محک