1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

 فایرفاکس بهترین مرورگر سازگار جهت مشاهده بهینه این سایت

 فهرست محصولات

بررسی وضعیت سفارش


شماره فاکتور :

در صورتی که کتاب مورد نظر شما در سایت موجود نمیباشد هم اکنون آن را درخواست دهید. در سریعترین زمان پس از تهیه،از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

راهنمای خرید

راهنمای جستجو و پرداخت 


یافتن کتاب مورد نظر:

روش اول :

برای یافتن کتاب مورد نظر از میان تعداد انواع کتاب در این سایت شما می توانید از گزینه جستجو استفاده نمایید. در زیر تصاویری از قسمت جستجو سایت مشاهده میکنید که با تایپ کلمه مورد نظر نتیجه جستجو نمایش داده می شود:

توجه کنیدبرای جستجو کامل و بی نقص در سایت ترجیحا از باکس جستجو (در ابتدای صفحه سایت)

که در تصویر زیر آنرا مشاهده می کنید استفاده نمایید

* توجه داشته باشید لزوما برای جستجو نیاز به وارد کردن نام کامل کتاب یا متن مورد نظرتان نیست و می توانید از کلید واژه راجع به کتاب مورد نظر استفاده کنید.

مثلا برای یافتنPlastic Surgery: 6-Volume Set 3th Edation نیازی به وارد کردن نام کامل نیست بلکه می توانید کلمهPlasticرا وارد کنید. مزیت این روش رسیدن به نتیجه دقیقتر و دیدن ویرایش های مختلف این کتاب می باشد.


روش دوم:

 

همچنین می توانید از دسته بندی کتاب ها و منو دسته محصولات استفاده نمایید:

دسته بندی در پنل سمت راست سایت

 

 


روش سوم:

استفاده از جستجوی پیشرفته (توسط موتور جستجوگر گوگل)که در ستون سمت راست قابل مشاهده می باشد.


پس از یافتن محصول مورد نظر وارد مرحله بسیار ساده و سریع خرید (اینترنتی-پستی) خواهید شد که به درخواست دوستان  آموزش تصویری این مرحله نیز تهیه و در ذیل به سمع نظر قرار می گیرد.

آموزش مرحله پرداخت و دانلود کتاب بصورت تصویری:

نکته مهم: بعد از پرداخت آنلاین به سرعت به صفحه دانلود منتقل شده و لینک دانلود کتاب را دریافت می کنید و چیزی به عنوان پروسه آماده سازی کتاب و سپس اطلاع به مشتری وجود ندارد.

کمک به سازمان خيريه محک